Optické rozvody

18 položek

V této kategorii najdete optické komponenty pro rozvody a distribuci signálů.

Pokud není produkt skladem a v poznámce doba dodání, je to doba doručení k Vám.

Výrobce:

Zobrazit:

  • MIN/MIN Fiber Adapter MINI / MINI 3mm

    Fracarro MIN / MIN Fiber Adapter MINI / MINI 3mm

    Fracarro

    89 Kč s DPH

    73,60 Kč

    Dostupnost: dodání do 4 dnů

  • PR 003 Jeden optický kabel 3 m

    Fracarro - PR003. Barva produktu: šedá, vlnová délka: 1590 nm....

    Fracarro

    390 Kč s DPH

    322,30 Kč

    EAN: 8016978092017
    Dostupnost: dodání do 4 dnů

  • PR 005 Jeden optický kabel 5 m

    Fracarro PR005. Barva produktu: šedá, vlnová délka: 1590 nm. Délka...

    Fracarro

    450 Kč s DPH

    371,90 Kč

    EAN: 8016978092024
    Dostupnost: k dodání 4-5 dnů

  • PR 010 Jeden optický kabel 10 m

    Fracarro PR010. Barva produktu: šedá, vlnová délka: 1590 nm. Délka...

    Fracarro

    490 Kč s DPH

    405 Kč

    EAN: 8016978092031
    Dostupnost: dodání do 4 dnů

  • PR 025 Jeden optický kabel 25 m

    Fracarro PR025, Barva produktu: šedá, vlnová délka: 1590 nm. Délka...

    Fracarro

    640 Kč s DPH

    528,90 Kč

    EAN: 8016978092048
    Dostupnost: k dodání 4-5 dnů

  • PR 035 Jeden optický kabel 35 m

    Fracarro PR035. Barva produktu: šedá, vlnová délka: 1590 nm. Délka...

    Fracarro

    890 Kč s DPH

    735,50 Kč

    Dostupnost: k dodání 4-5 dnů

  • PR 050 Jeden optický kabel 50 m

    Fracarro PR050. Barva produktu: šedá, vlnová délka: 1590 nm. Délka...

    Fracarro

    1290 Kč s DPH

    1066,10 Kč

    Dostupnost: dodání do 4 dnů

  • VOV2 optický rozbočovač 1/2

    Inovativní řada optických rozbočovačů a odbočovačů pro použití ve...

    Fracarro

    1690 Kč s DPH

    1396,70 Kč

    Dostupnost: dodání do 4 dnů

  • PR 075 Jeden optický kabel 75 m

    Fracarro PR075. Barva produktu: šedá, vlnová délka: 1590 nm. Délka...

    Fracarro

    1890 Kč s DPH

    1562 Kč

    Dostupnost: k dodání 4-5 dnů

  • PR 100 Jeden optický kabel 100 m

    Fracarro PR100. Barva produktu: šedá, vlnová délka: 1590 nm. Délka...

    Fracarro

    1990 Kč s DPH

    1644,60 Kč

    EAN: 8016978092055
    Dostupnost: k dodání 4-5 dnů

  • PLC 1x8 - SC/APC patchcord

    Rozbočovače PLC jsou vyrobeny na plošnémWeveguide technologii....

    Fracarro

    2190 Kč s DPH

    1809,90 Kč

    Dostupnost: k dodání 4-5 dnů

  • VOV2 optický rozbočovač 1/4

    Inovativní řada optických rozbočovačů a odbočovačů pro použití ve...

    Fracarro

    3490 Kč s DPH

    2884,30 Kč

    Dostupnost: k dodání 4-5 dnů

  • PLC 1x16 - SC/APC patchcord

    Rozbočovače PLC jsou vyrobeny na plošnémWeveguide technologii....

    Fracarro

    3490 Kč s DPH

    2884,30 Kč

    Dostupnost: k dodání 4-5 dnů

  • Optický quatro konvertor s DVB-T výstupem

    Optický quatro konvertor (převodník optika/koax) spolupracující s...

    TELEVES

    4490 Kč s DPH

    3710,70 Kč

    Dostupnost: k dodání 4-5 dnů

  • Optický quad konvertor s DVB-T výstupem

    Optický quad konvertor (převodník optika/koax) spolupracující s...

    TELEVES

    4490 Kč s DPH

    3710,70 Kč

    Dostupnost: k dodání 4-5 dnů

tvsatshop.cz

 

Kamenná prodejna

Maloobchod

Velkoobchod 

Vrchlického 25/1325

Praha 5, 15 000 

Telefon

+420 257 21 20 22
Otevírací doba
 pondělí - pátek
9:00- 12.00
13.00-17.00
 

info@tvsatshop.cz 

 IČO - 48090751

DIČ- CZ6707160658

Číslo účtu 5001221/5500 

 

 

brana

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení